Startovací byt

 widesign.cz

Raději zařizuji malé byty, kde je třeba více přemýšlet, aby se tam vešlo vše, co zákazník požaduje. Je to takové puzzle a to mě baví. V tomto případě se jedná o malometrážní byt pro mladého muže. Celý byt má 24,5 m2, z toho obytná místnost 18,4m2. Do tohoto prostoru bylo třeba dostat kuchyň, jídelnu, ložnici, obývák a pracovnu. Jak se to podařilo, posuďte sami.

Při vstupu je na levé straně skříň, sedací pytel a pracovní kout. U okna na parapet navazuje stolní deska, u které lze přiležitostně jíst a koukat z okna. Naproti pracovnímu koutu je vyšší postel na míru. Ukrývá dostatečně velký úložný prostor na lůžkoviny. Přes den slouží jako pohovka a příležitostné sezení u stolu, když se sejde více přátel. Na pravé straně je plně vybavená kuchyně s jídelním pultem.

Kuchyně je sestavená z modulů Ikea. Je to dostatečná kvalita za přijatelnou cenu. Nad varnou deskou nechybí zabudovaná výsuvná dogestoř a vedle dřezu myčka. U postele pod jídelním pultem je malá vychytávka. Skříňka bez dvířek natočená k posteli slouží jako noční stolek k ukládání, např.knih. 

Prosklené dveře vedou z předsíňky, která má pouhých 3,1 m2.

Malá předsíň pojme úložnou skříň nalevo, napravo jsou dveře do koupelny, která už je zařízená od developera a nebyla tedy součástí zakázky. U dveří ještě zbylo místo na malou úzkou odkládací poličku.

V sedacím koutku je zrcadlo s osvětlením a věšáčky.

Při pohledu na půdorys je vidět, že nic nepřekáží a na všechny činnosti je dostatek prostoru.
Komentáře

 1. Jarinko, líbí se mi i barevnost. Jistě byl zákazník spokojen. A jak se tam, na severní Moravě, pořád máte?
  Užij si prosinec, KOČKO.
  Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu, to vždy potěší. Máme se jako všude. Jaké si to uděláš, takové to máš. Hlavně zdravíčko je důležité.

   Vymazat

Okomentovat