Předsíň v retro venkovském stylu

 widesign.cz

V domě z 50. let žije rodina, která by ráda ponechala atmosféru dob minulých, ale s uspokojením současných potřeb. A kde jinde začít než u vstupu do domu. 

Naproti vchodovým dveřím je úzký prostor verandy a na konci dveře do komory. Botník a hrozen oblečení překáží ve volném průchodu a celkově je vidět, že tento prostor má svá nejlepší léta za sebou.

Požadavkem bylo vytvořit úložný prostor, vyřešit nevzhledné dveře do komory a věšák s botníkem umístit tak, aby se nemusel obcházet. To vše mělo být na nové dlažbě. Nabízelo se místo na konci verandy, ale co s dveřmi do komory? Vymyslela jsem tedy úložnou sestavu, jejíž součástí je vstup do zadní místnůstky. Dlažba v retro stylu a věšáková stěna z recyklovaných dveří podtrhnou ráz domu.

Zároveň bylo třeba promyslet umístění lavice s botníkem a věšákové stěny tak, aby se dvířka skříně dala otevírat. Zkrátka to musí do sebe zapadnout jako puzzle.

Zrcadlo je praktické při oblékání a opticky zvětší úzkou místnost.

Komentáře

 1. Krásné!!! Nádherná barva ta světle tyrkysová... nejkrásnější je z toho podlaha :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, byla to příjemná práce, protože sama mám tento styl ráda.

   Vymazat
 2. Zhostila jsi se, Jarinko, s tímto úkolem na výbornou. Moc pěkné. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
 3. To je neuvěřitelná proměna. My máme něco podobného. Koupili jsme si starší byt, který postupně modernizujeme. Změna není pokaždé jen o penězích. I když kupujeme nábytek z bazaru , tak to u nás v bytě vypadá mnohem lépe, než když jsme si ho před pěti lety koupili :-) .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to o vkusu, citu a radosti z tvoření. Chladná moderna není nic ani pro mně.

   Vymazat

Okomentovat