Malá proměna obývacího pokoje

widesign.cz

Někdy stačí k proměně vyměnit nebo doplnit jen pár kousků vybavení, aby se pokoj oživil.


Majitelka chtěla zachovat vestavěné skříně, pohovku, sedací vak a ratanové křeslo. Pro představu pár fotek původního stavu.


Úložné prostory nebyly požadovány, proto jsem bez náhrady mohla odstranit úložnou sestavu Kallax. Stačil jen televizní stolek, nový koberec, změna osvětlení a stolků a pár dekorací. Součástí zakázky byl i nákupní seznam, proto vše vyobrazené se dá i koupit. Barevnost je neutrální, jen výraznou červenou barvu sedacího vaku jsem zopakovala na polštářku a na obrázku. Křeslo dostalo nový potah ze stejné látky jako jsou závěsy.
A pro romantiky je tady bonus s obrazovou tapetou. Zajímavé na ní je, že kolibříci jsou ve skutečnosti přesně na těch místech, jak vidíte. Umístění lampy je tady opravdu trefné.


Komentáře

  1. To je nádherný pokrok. Mně na jednu stranu mrzí, že my naši proměnu obýváku nemáme takto zdokumentovanou. Není to tak dlouho, co jsme obývák dodělali, tak bych se na fotky stejně asi ani dívat nechtěla :-D . Jsem ráda, že je ta hrůza za námi. Největší radost mám ze sedací soupravy . Ta se nám fakt podařila vybrat.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat